درباره ما

خانه » درباره ما
درباره ما ۱۳۹۸/۹/۵ ۱۶:۲۱:۰۲

شرکت فنی و مهندسی انرژی گستر

شرکت فنی مهندسی انرژی گستر، با داشتن بیش از یک دهه تجربه در صنعت برق و برق صنایع کشور، اکنون با تکیه بر تجارب و تخصص پرسنل خود و با پایبندی به اصول مهندسی، کیفیت و رعایت کلیه مباحث مرتبط با حفظ محیط زیست، تصمیم گرفته طیف وسیعی از خدمات فنی مهندسی، تامین تجهیزات و اجرا را در پروژه های مرتبط با انرژی و صنعت انرژی، در داخل و خارج از کشور ارایه نماید.

ماموریت اصلی شرکت ما مدیریت، طراحی، مهندسی، تامین تجهیزات، مونتاژ، تولید، نصب، تست و راه اندازی پروژه های صنعت انرژی از قبیل تولید، انتقال و توزیع و صنعت حمل و نقل در کنار بهینه سازی، هوشمند سازی، بالا بردن راندمان و کاهش مصرف انرژی است.

ما ماموریت داریم در پروژه های خود با رعایت بهداشت، ایمنی و حفظ محیط زیست در بالاترین سطح خود، رفاه و آسایش را برای مردم به ارمغان بیاوریم.

خط مشی شرکت فنی مهندسی انرژی گستر در رعایت، تداوم و نظارت بر رعایت بهداشتی، ایمنی و حفاظت از محیط  زیست

۱.شرکت فنی مهندسی انرژی گستر ، در انجام کلیه فعالیت ها و پروژه های مختلف، در داخل و خارج از کشور خود را ملزم به رعایت آخرین استانداردها و کلیه ملزومات و دستورالعمل ها معتبر در رابطه با بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست می داند.

۲.انرژی گستر، در طراحی و اجرای پروژه ها، رعایت بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست با سطح بالا را در اولویت اول کاری خود قرار داده و کلیه کارکنان خود را ملزم به رعایت آن ها کرده و بر عملکرد آن ها نظارت کامل خواهد داشت.

۳.شرکت فنی مهندسی انرژی گستر، خود را موظف می داند در طول انجام پروژه ها و یا هر جا که تشخیص دهد در طرح و یا دستورالعملی رعایت کامل بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست صورت نمی گیرد آنرا به کارفرمایان و ذی نفعان گزارش داده و چنانچه لازم باشد بازنگری و یا اصلاح طرح و دستورالعمل ها را درخواست نماید.

۴.شرکت فنی مهندسی انرژی گستر برای اطمینان از رعایت بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست توسط کارکنان خود را موظف می داند که ضمن استقرار پایدار واحد مربوطه نسبت به آموزش کلیه کارکنان خود اقدام نماید.

۵.شرکت فنی مهندسی انرژی گستر خود را ملزم می داند که دستورالعمل های مدیریتی مربوط به استانداردها و الزامات بهداشت، ایمنی و حفاظت محیط زیست را به روزرسانی کرده و مشارکت و همکاری لازم و مداوم با سازمان ها و متولیان این امر در داخل و خارج از کشور داشته باشد.

// //